Битва націй: Україна розгромила Росію у фіналі чемпіонату світу

Битва націй: Україна розгромила Росію у фіналі чемпіонату світу

Збірна України стала тріумфатором чемпіонату світу з історичного середньовічного бою (ІСБ). У фіналі, який проходив в Барселоні, наша команда розгромила Росію.

Про це на своїй сторінці в Faceook Повідомте позафракційний народний депутат Борислав Береза.

“Тільки що відбулася подія, яке стало предметом для гордості. Вперше за 8 років, на чемпіонаті світу з ІСБ в рамках Битви націй, яка проходила в цей раз в Барселоні, в фінальному бою за перше місце 21 на 21, перемогла збірна України. Перемогла збірну Росії. Фактично лідера змагань. Жорстко і безкомпромісно! Наші хлопці перемогли і везуть додому довгоочікувану перемогу. Вітаю їх і всіх причетних до цієї події !!! і це все без будь-якої фінансової підтримки з боку держави “, – написав нардеп, опублікувавши відповідні фотоографії.”

Для довідки: Історичний середньовічний бій – досить молодий сучасний вид спорту, повно контактні бої з використанням захисного і наступального озброєння, характерного для середньовіччя. ІСБ – це повноконтактний бій на сталевому НЕ нагостреними зброю. Бійці одягнені в повний обладунок, який, як і зброя, зроблений за історичними зразками. Удари наносяться в будь-які частини тіла (з урахуванням обмежень, зафіксованих в правилах), дозволені як ударні, так і борцівські прийоми.