Влітку у «Розумному районі» Львова відкриють науковий дитячий клуб

Улітку у Львові на вул. Науковій, 29 відкриють дитячий клуб, де школярі зможуть відвідувати гуртки з фізики, хімії та робототехніки. Про це йдеться у повідомленні спільноти «Розумний район «Наукова» на сторінці у Facebook.

b2e3edf733060335124e095a03dda386a0ff8eab

Приміщення, площею 130,5 м2, нещодавно передали в оренду установі дитячо-юнацьких та молодіжних клубів (УДЮМК) Франківського району. Відповідну ухвалу підтримали депутати Львівської міської ради 2 березня.

«Зараз дуже популярним є напрямок ІТ, підлітки відвідують курси з основ пограмування, дизайну. Тим часом світовим трендом є розвиток робототехніки. Необхідно, щоб сучасна інженерія стала цікавою для дітей. Плануємо, що у клубі буде дитячий експериментарій, де вони зможуть проводити цікаві досліди з фізики і хімії. Також обговорюється створення майстерень, де б діти могли розвивати інженерні таланти, займатися трасовим автомоделюванням, авіамоделюванням. Ми ще вирішуємо, які саме напрямки будуть, є час, адже спершу у приміщенні треба провести ремонт», – прокоментував ZAXID.NET керівник управління ІТ Львівської міської ради Іван Коржов.

Створення технічного дитячого клубу реалізують у межах проекту«Розумний район». Як відомо, мікрорайон вул. Наукова – Володимира Великого за результатами громадського голосування відібрали для цього міського експерименту. Тут упродовж року запроваджуватимуть технічні інновації та ІТ-новинки в інфраструктурі і послугах мешканцям.