В Арт-ЦУМі пройде виставка урбаністичної фотографії

В Арт-ЦУМі пройде виставка урбаністичної фотографії

З 25 жовтня по 15 листопада в арт-просторі столичного ЦУМу відбудеться виставка урбаністичної фотографії “Contemporary Architecture Photography” Убіка Литвина. Буде представлено близько 20 монохромних фоторобіт та відео-інсталяція. Організатор проекту: Sky Art Foundation.

Натхненням для художника стала сучасна архітектура міст-космополітів: Маямі, Нью-Йорку, Парижу, Берліну, Копенгагену, Дубая, Барселони, Києва, Ялти. У серії урбаністичних фотографій – унікальний погляд Убіка на мінімалізм, чистоту форми, красу ліній і геометрію простору. Фотограф досліджує атмосферу і ритм сучасного мегаполісу через взаємодію людини з архітектурою і навколишнім середовищем. У кожній фотографії – пульс нового часу.

“Для мене важливо відчувати енергію міста, розуміти як архітектурне середовище взаємодіє з нами. Людина повинна знайти баланс з навколишнім світом і зберегти його”, – розповідає Убік Литвин.

Убік Литвин – український художник, фотограф і дизайнер. Його творчість уже встигли оцінити в США і Європі. Роботи Убіка прикрашають вітчизняні та зарубіжні колекції поціновувачів мистецтва. Автор досліджує внутрішню і соціальну свободу людей по всьому світу.

“Цей проект покликаний привернути увагу до такого виду медіа-мистецтва як фотографія і презентувати її як самодостатню і перспективну область сучасного українського арту. Впевнений, що виставка Contemporary Architecture – це лише початок нашої плідної співпраці з Убіком Литвином”, – коментує засновник Sky Art Foundation Дмитро Палієнко.

Презентація арт-проекту в просторі, відкритому для широкої аудиторії – в ЦУМі, демонструє вихід на новий рівень суспільної і культурної комунікації, коли мистецтво, замість того, щоб ставати товаром, виконує просвітницьку функцію, яка провокує культурні зрушення і розширює світогляд глядача.

Виставка буде проходити в просторі Арт-ЦУМ (7-м поверх ЦУМу). Вхід на експозицію для всіх бажаючих – вільний.

Презентація проекту відбудеться 24 жовтня о 19:00. Вхід за запрошеннями.