До Дня Незалежності у Києві створять найбільшу карту мрії

До Дня Незалежності у Києві створять найбільшу карту мрії

Незвичайний рекорд встановлять в Києві до Дня незалежності України. Як повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації, акція зі створення “Найбільшої карти мрії” буде проходити на вулиці Хрещатик з 11:00 до 16:00.

До 24 серпня жителі та гості міста створять колажі, в яких будуть відображатися їх мрії і бажання, а потім ці роботи будуть об’єднані у велику карту бажань, яка увійде до Книги національних рекордів України.

“Місія проекту полягає в тому, щоб відродити здатність мріяти, об’єднати людей для створення і досягнення цілей в різних сферах життя, сприяти тому, щоб щасливої молоді ставало більше”, – уточнили в прес-службі.

Флешмоб по створенню карт мрії протягом року пройде в 15-ти українських містах: Києві, Дніпрі, Харкові, Чернігові, Хмельницькому, Львові, Одесі, Івано-Франківську, Ірпені, Слов’янську, Полтаві, Запоріжжі, Житомирі, Білій Церкві та Вінниці.

Фестиваль проводиться вже 7-й рік поспіль. У 2011 році в Книгу рекордів України увійшла “Найбільша карта мрії української сім’ї”. Ця карта становила в довжину – 13,82 метрів, завширшки – 4,27 м, площа – 59 метрів квадратних.