Ентузіасти зняли альтернативне промо про Україну до “Євробачення”

Ентузіасти зняли альтернативне промо про Україну до "Євробачення"

Група ентузіастів створила альтернативну презентацію України та Києва до “Євробачення-2017”. Відео, опубліковане у Мережі вже зібрало більше півмільйона переглядів.

Відео “Meet the real Ukraine” безкоштовно створила група телевізійників. У чесному промо поряд з кадрами видовищних пейзажів демонструють кадри війни.

“Ідеального світу не існує. Світу, де всі щасливі й усміхнені … Немає світу, в якому всі здорові. Де не кидають дітей. Де немає воєн і брехні … Так само, як і немає світу без краси, любові, щастя і правди … Світ, в якому є щось одне – нереальний і неповний. У ньому немає гармонії. Все, що однобоке – без гармонії. Все, що однобоке – неправдиве”, – йдеться у коментарі творців до відео.

Автором ідеї та режисером виступила Наталя Пятигін. Зняти свою версію відео вона вирішила, побачивши офіційне промо Києва до Євробачення з мером Віталієм Кличком у головній ролі.

“Я розмістила у себе в Facebook пост з критикою команди мера. А потім думаю, критикуєш – пропонуй. Я створила групу в Facebook і написала багатьом своїм колегам і друзям, а слабо зробити нам щось для країни? Раз вже ми такі всі профі зібралися. За три тижні у мене не було жодної відмови”, – пояснила вона.

Проект вийшов абсолютно безкоштовним.