Київ потрапив до рейтингу найменш стресових міст світу

Київ потрапив до рейтингу найменш стресових міст світу

Укладачі рейтингу Global Least & Most Stressful Cities вибрали найбільш спокійні для життя міста планети. Українська столиця зайняла 88 місце з 150.

Global Least & Most Stressful Cities – це рейтинг населених пунктів, жителі яких мають найменше страждати від стресу. Для рейтингу дослідники враховували, наприклад, такі фактори, як заробітну плату, рівень безробіття, дорожній трафік, проблеми психологічного характеру, кількість зелених зон, рівень крадіжок і вбивств і кількість сонячних днів на рік.

Виявилось, що найбільш спокійне життя в Німеччині – в топ-15 цілих п’ять міст цієї країни, причому Штутгарт зайняв перше місце з рейтингом 1,00 (за методологією дослідників, чим менше, тим краще). Другим став Люксембург (1,13), а третім Ганновер (1,19).

Також в десятці швейцарський Берн, німецький Мюнхен, французький Бордо, шотландський Едінбург, австралійський Сідней, знову німецький Гамбург та Грац із Австрії.

Київ став 88-м з рейтингом 5,82. Поруч з одного боку Барселона, Алмати та Тяньцзінь, а з іншого – Рим, Асунсьон і Шанхай.

При цьому найбільш стресовим містом світу визнаний іракський Багдад – рейтинг 10,0. Не набагато краще в афганському Кабулі, нігерійському Лагосі та сенегальському Дакарі. Повністю рейтинг можна подивитись тут.