Команда українців робить якісну освіту доступною

Ілля ФілІпов займався репетиторством, самостійно розробляючи для учнів конспекти. Він розробив курс з фізики, на якому третій закон Ньютона пояснюють на прикладі бляшанки, а силу тертя – за допомогою телефонної книжки. Головна мета проекту – робити курс навчання не менш захопливим, ніж телешоу.

У 2012 році Ілля ФілІпов пройшов онлайн-курс Массачусетського технологічного університету і був просто вражений, наскільки цікаво можна подавати інформацію. Так і з’явилась ідея зробити такий продукт для українських школярів. І не лише про фізику.

Навесні 2014 року почали з’являтися перші онлайн-курси. Тоді в розпорядженні авторів ідеї були хіба що орендована квартира та мобільний телефон, на який власне і знімали. Реквізити, як віконна рама, м’ячі та вага, приносили з дому.

Минуло небагато часу, а команда вже встигла розростися з 2 до 16 людей та створила понад тисячу освітніх роликів, запустила 10 відкритих онлайн-курсів та представила інтерактивні книги.

Самі ж розробники теж постійно вчаться, аналізують інші онлайн-курси, працюють над графічним поданням матеріалу.

Команда зізнається, що свій продукт не піарять, покладаються на “сарафанне радіо”. І воно спрацювало – зараз триває активна робота і з грантодавцями, і навіть із Міністерством освіти України. При чому ініціаторами співпраці стали якраз останні.

На сайті є також курси для викладачів: рекомендації щодо проведення уроків, роздатковий матеріал, поради.

Творці “Educational Era” запевняють: онлайн курси ніколи не замінять традиційного освіти і вчителя, але урізноманітнити навчальний процес спроможні.

Джерело: 24 Канал