Компанії США збільшать інвестиції в сільське господарство України

Компанії США збільшать інвестиції в сільське господарство України

15 травня Посол України в США Валерій Чалий та Генеральний консул України в Чикаго Лариса Герасько взяли участь у відкритті  першого Українсько-Американського Торговельно-Інвестиційного Форуму аграрного бізнесу в місті Міннеаполіс (штат Міннесота). Участь у Форумі взяли чисельні представники українського та американського агро-бізнесу.

Основною метою проведення форуму є поглиблення співпраці між компаніями України та США в контексті збільшення обсягів експорту/імпорту, залучення нових партнерів, інвестицій, консультативно-технічної допомоги у галузі сільського господарства.

Форум зібрав провідних підприємців сусідніх штатів, які провели обговорення проблем, з якими стикаються представники агро-бізнесу обох країн. Під час Форуму обговорювалися:

– можливості для співпраці та інвестування в машинобудування та агро-сектор України;

– нові шляхи та підходи до ведення агро-бізнесу;

– наявні проблеми, з якими стикаються представники агро-бізнесу обох країн на різних етапах своєї діяльності: законодавче регулювання; посівні; збір урожаю; переробка сировини; реалізація продукції; експорт\імпорт;

Після закриття Форуму, украінська делегація відвідала компанію Crown Iron Works, що спеціалізується на виробництві обладнання для обробки сільськогосподарської сировини. Під час зустрічі з керівництвом компанії, представники останньої висловили зацікавлення в інвестуванні в окремі сільськогосподарські проекти в Україні.

Крім того, було проведено зустріч з виконавчим директором Офісу торгівлі штату Міннесота Gabrielle Gerbaud. Під час зустрічі обговорились можливості реалізації спільних проектів, зокрема у галузі розробки та виробництва медичного обладнання.