Користувачі соцмереж долучаються до нового українського флешмобу

Користувачі соцмереж долучаються до нового українського флешмобу

Флешмоб #читайукраїнське започаткував Український інститут книги.

Серед перших, хто долучився до флешмобу – міністр культури Євген Нищук. Політик читає книгу «Як у тіні».

«Розпочати флеш-моб #читайукраїнське я хочу книгою «Як у тіні» видання Артбук. Це спроба подивитися на особу-феномен Георгія Якутовича крізь призму однієї з проілюстрованих ним книг «Тіні забутих предків». Це подорож уявним та химерним світом українських Карпат Івана, Марічки, Палагни та Мольфара… подорож у глибини народних вірувань через перо геніального художника. Цього літа разом з командою Pavlo Gudimov, які і створили цю книгу, я був саме там, у місцях, де творив Якутович, де він надихався силою гір та лісу, де й народжувались ті неймовірні образи, які назавжди увійшли в історію української культури», – пише міністр культури на своїй facebook-сторінці.

А директорка Інституту книги Тетяна Терен читає одне з перших в Україні практичних видань для працівників державного сектора – «Адміністратегію» Ізабели та Мачея Кішіловських.

Долучились до флешмобу і «професійні читачі», зокрема письменниця Оксана Забужко.

Книгу виклав на своїй сторінці і прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Це бестселер професора Гарвардської бізнес-школи Клейтона М. Крістенсена «Дилема Інноватора».

За умовами флешмобу, учасники мають написати кілька речень про книжку українського видавництва, яку вони зараз читають, або прочитали недавно. До тексту також слід долучити фотодоказ – ви з книгою. Щоб участь вам зарахувалась, у дописі обов’язково треба поставити хештег #читайукраїнське і передати комусь естафету.