Кращі бари української околиці в Чикаго

Кращі бари української околиці в Чикаго

Жителям великих міст пропонується величезне різноманіття розваг. Сучасна людина практично без зусиль може знайти вид відпочинку собі до вподоби, головне при цьому – мати у своєму розпорядженні достатньо коштів.

Ресторанами, кафе і барами вже нікого сьогодні не здивувати, величезна кількість подібних закладів є в будь-якому місті, вони виконані в різних тематиках і пропонують своїм клієнтам різноманітні послуги. А що ж може запропонувати вам українська околиця в Чикаго? Зараз дізнаємось.

Sportsman’s Club

Бар приваблює гостей великим патіо і літнім баром. До речі, тут дешеве пиво. А ще ви можете принести їжу зі собою і посмакувати нею тут.

Empty Bottle

Це один з головних інді-рок-клубів Чикаго. Якщо ви захочете відпочити від галасу та гучної музики, вам запропонують зручну передню кімнату, де є більярдний стіл і пінбол.

Rainbo Club

Це фаворит серед підземних барів міста. Особливо користується популярністю серед місцевих артистів та вуличних музикантів.

Pub Royale

Він відкрився у травні 2015 року. Тут ви зможете посмакувати англо-індійською їжею, знаменита курка у соусі каррі не залишить вас байдужим.