Легендарний британський музикант захопився українським гуртом

Легендарний британський музикант захопився українським гуртом

Легендарний британський музикант, лідер популярного гурту «Cocteau Twins» та засновник культового британського лейблу «Bella Union Records» Робін Гатрі захопився творчістю українсько-канадського дуету «Ummagma». Крім того, музикант вирішив зробити оригінальний комікс на трек «Lama», який увійде в новий міні-альбом дуету «LCD».

Коли Робін Гарі почув композицію «Lama», то вирішив додати до неї декілька власних гітарних партій, аби зробити музику цієї пісні «ще більш атмосферною».

Варто зазначити, що ця пісня також була високо оціненою у британській пресі, а також в передовому музикальному виданні «Clash Music».

«Lama» існує в альтернативному вимірі звукових текстур, які купають нас у ніжних хвилях, а потім відступають назад у звучний, сутінковий світ зникаючих парових треків звуку і вокалу… Це звук, який Гатрі та його колеги із «Cocteau Twins» створювали та удосконалювали з 1980 років», – пише видання.

Окрім того,  журнал «The Wire Magazine» долучив композицію до списку «треків цього місяця, які необхідно почути».

Альбом дуету «LCD» вийде одночасно на двох лейблах – Somewherecold Records (США) и Label Obscura (Канада).

«Ummagma» – це українсько-канадський дует  Олександра Кретова із Тернопільської області та Шоні Макларнон із Канади. Після першої зустрічі в Москві, вони приїхали в Україну під час Оранжевої революції та створили студію звукозапису.