Жителька Запоріжжя створює витвори мистецтва оригінальним способом.

Викладач біології, колекціонер пір’я, мандрівник Яна Ясунас віднедавна об’єднала свої хобі та здібності.

“Я працюю на виставці, де широко представлені тропічні птахи. Усі вони, зрозуміло, мають особливість скидати пір’я. А оперення в них саме собою предмет мистецтва. Викидати просто рука не піднімається. І я почала збирати їх, сортуючи за кольором”, – розповідає Яна

Тато в Яни – художник, і вона в дитинстві часто брала в руки пензлики й фарби. Але ж то в дитинстві! А тут…

ukraineartnews.com

“Приблизно рік тому друг сказав, що бачив в інтернеті живопис на пір’ї, – розповідає художниця. – Я одразу ж кинулася до комп’ютера. І коли побачила цю красу, зупинити мене вже було практично неможливо. Тепер чим більше мої підопічні скидають пір’я, тим більше в мене матеріалу для творчості. Уже випробувала оперення папуг ара, жако, какаду, африканської зозулі, сови. Знаю, що важко працювати з ніжним пером цесарки та надто тонким пером чаплі – його нитки починають відшаровуватися одна від одної. У планах випробувати пір’я тукана, птаха-носорога”. 

ukraineartnews.com

Під час роботи Яна, як творча людина, прагне оригінальності. Наприклад, сову-сипуху вона зобразила на білому пір’ї, незважаючи на те, що й сама сова біла. Строкатий дятел прекрасно прижився на строкатому пір’ї цесарки.

ukraineartnews.com

“Мене дуже захоплює процес, а друзям подобається результат. Тому з нетерпінням чекаю від своїх підопічних матеріал для нових робіт”. 

zp.vgorode.ua
Джерело: ukraineartnews.com