Мер Мілана запрошує українців на символічний марш

Мер Мілана запрошує українців на символічний марш

Генеральне консульство України в Мілані отримало запрошення мера Мілану пана Джузеппе Сала. Посадовець запрошує українську громаду взяти участі у марші Insieme senza muri (“Поруч без стін”), що відбудеться у суботу 20 травня о 14.30 від Porta Venezia.

Генеральне консульство звертається до українських асоціацій та ініціативних груп взяти участь у марші, продемонструвавши таким чином активну присутність численної української громади в Мілані та привернувши увагу місцевої влади до її проблем.

Метою заходу є демонстрація поваги до цінностей, культурних і етнічних відмінностей. Італійські спільнота стурбована подіями у Європі та неповагою одне до одного, яка шириться країни. Закликаючи усі етнічні групи міста, громада прагне показати, що колір шкір, віросповідання, країна походження неважлива. Головне – єдність та братерство.

Шлях маршу пролягатиме усіма визначними місцями Мілану. Усім присутнім роздадуть листівки та транспаранти. Одним з пунктів маршу є проведення параду. Для того, щоб взяти участь у заході представники української громади, громадянські організації мають звернутися до Генерального консульства України в Мілані, яке складатиме списки охочих. Виступи та демонстрації вітаються.

Для того, щоб включити себе у план маршу, потрібно надіслати лист на електронну скриньку info@20maggiosenzamuri.it.

Більш детальну інформацію про марш можна знайти на офіційній сторінці.