На Харківщині розробили креативні музейні проекти

На Харківщині розробили креативні музейні проекти

У музеї Антона Макаренка відбулася громадська презентація студентських проектів.

Проекти створення креативного музейного простору розробили студенти факультету музеєзнавства Харківської державної академії культури. Кращі роботи будуть запропоновані для реалізації в музеях Харкова, передає “Укринформ”.

Громадська презентація проектів відбулася в музеї педагога Макаренка, чинному з 1988 року і з нагромадженим досвідом залучення туристів святами під відкритим небом та екскурсіями на оглядову вежу.

За словами завідуючої кафедрою музеєзнавства Олени Жукової, запропоновані студентами розробки універсальні.

“У їх основу покладено досвід провідних музеїв світу, які приваблюють відвідувачів найрізноманітнішим способом: від реклами на власних сайтах до театралізованих вистав під відкритим небом. У регіональних музеях, як пропонують студенти, на зміну звичним оглядовим лекціям екскурсоводів, мають прийти новації, включаючи майстер класи, конкурси, презентації, а на територіях музеїв-парків – уроки верхової їзди або участі в середньовічних сафарі”, – пояснила Жукова.

Жукова відзначила, що в Харківській області діють 109 музеїв і сім з них знаходяться в Харкові: їм будуть запропоновані кращі студентські розробки.

Фото: ukrinform.ua