Німецькі фотографи створили книжку про українські вечірки

Німецькі фотографи створили книжку про українські вечірки

Двоє відомих німецьких фешн-фотографів Патрік Бінерт і Макс фон Ґумппенберґ створили книжку нове покоління українських рейверів «Пробуджуючі ночі» («Wake up nights»).

Про це пише Media Sapiens.

У 2015-му Патрік та Макс уперше приїхали до Києва. За ці два роки вони побували в Україні близько 10 разів.

«Ми були в цілковитому захваті від людей, від їхньої відкритості та того, як вони вміють отримувати задоволення від життя, — розповів Патрік Бінерт. – Після революції 2014 року там сформувалося нове молоде покоління. Багато людей втратили роботу, відбулася фінансова криза. Люди почали об’єднуватися, створювати щось нове, особливо у креативних сферах. І всі ці процеси в суспільстві відбувалися з якоюсь дуже особливою свободою».

Своїх героїв і героїнь фотографи знайшли на рейвах «Схема» у клубі Closer та приватних вечірках. Це люди віком від 16 до 20 років.

Бінерт зазначає, що книжка «Пробуджуючі ночі» про романтичний і темний боки свободи. «Десь між ейфорією майбутнього і радянським минулим. Якимось таким я бачу і Київ: минуле там ще десь присутнє, але водночас відчувається майбутнє», — каже фотограф.

Перша презентація книжки Патріка Бінерта й Макса фон Ґумппенберґа відбулася в Лондоні. 16 листопада вони презентують книжку в Берліні. Автори «Пробуджуючих ночей» обіцяють приїхати й до України.