Презентовано документальний фільм про американську мрію українців

Презентовано документальний фільм про американську мрію українців

У Києві презентували документальний фільм “Американська мрія” про українців, які виїхали підкорювати Америку.

Героїв зі своїми історіями у фільмі “Американська мрія. У пошуках правди” є семеро. Серед них відома співачка Міка Ньютон та модель з Луганська Тетяна Родіна. Всі вони залишили життя в Україні і поїхали в невідомий світ.

Їм вдалося здійснити американську мрію і досягти успіху. Але, кажуть, Америка не така гостинна, як її звикли бачити у фільмах.

Саме ось таку Америку, де треба невтомно працювати, де досягти успіху набагато важче, аніж в Україні вирішив показати продюсер Володимир Мула. Знімав понад рік. З них півтори місяці у Штатах, разом з оператором жили у знайомих емігрантів. Аби краще зрозуміти їхнє життя.

Вони зіштовхувалися в Україні зі схожими ситуаціями. І це, в принципі, правда, що тут людей не підтримують. Тут навпаки ближні кидають в тебе дротики і моляться на тебе, щоб в тебе не получилося, а коли вони приїхали в Штати, то пірнули в абсолютно інший світ. Вони зіштовхнулися з тим, що там навпаки кожен каже: “Давай, давай, давай” в тебе все вийде, – пояснив автор ідеї, продюсер фільму Володимир Мула.

Презентація “Американської мрії” відбулася 13 квітня 2017 року в столиці. Вже з 5 травня фільм показуватимуть в кінотеатрах шести міст України. А потім стрічку планують презентувати у США.