Світові ЗМІ взяли участь у майстер-класі з української кухні

Світові ЗМІ взяли участь у майстер-класі з української кухні

12 травня Міністерство інформаційної політики України в ArtHub ІА «Укрінформ» провело знайомство з українською кухнею для іноземців.

Про це повідомляється на сайті міністерства.

МІП та агентство влаштували майстер-клас із ліплення вареників для іноземних медіа, які займалися висвітленням 62-го міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення».

До процесу мали змогу долучитися самі журналісти, які варили і куштували страви. Журналісти радо вигукували слово «вареники» під час приготування та цікавилися історією української кухні в організаторів.

«Кожного дня ми з колегами Укрінформу влаштовували заходи для іноземних журналістів на час їхнього тут перебування. Сподіваємося, що завершення кулінарним майстер-класом із ліплення вареників додасть смаку та яскравих спогадів нашим гостям про Україну. За 40 хвилин ми разом із журналістами наліпили 300 вареників. Усі були дуже ситі та задоволені», – коментує Марина Соботюк, представник прес-служби Міністерства.

Крім того, за два тижні МІП спільно з ІА «Укрінформ» і за підтримки Студентської ради при МІП організували більше 10 заходів, пов’язаних із популяризацією України в світі, аби показати іноземним медіа, чим ми, українці, можемо пишатись. Усі заходи проводилися в неформальній атмосфері на території локації ARTHUB, що у самому серці Києва.