Сергій Торчинський відкрив рахунок нагород збірної України на Іграх Нескорених-2017

Рахунок нагород збірної України на III Іграх Нескорених (Invictus Games) у Торонто (Канада) відкрив 29-річний офіцер Національної поліції Сергій Торчинський із Луцька.

У легкоатлетичних змаганнях Торчинський у ніч на понеділок показав 3-й результат у секторі для штовхання ядра (13,71 метра), завоювавши бронзову нагороду, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
Це перша в історії медаль України, яка дебютує в Іграх Нескорених.

Сергій Торчинський відкрив рахунок нагород збірної України на Іграх Нескорених-2017: завоював бронзу у штовханні ядра 01Сергій Торчинський відкрив рахунок нагород збірної України на Іграх Нескорених-2017: завоював бронзу у штовханні ядра 02Сергій Торчинський відкрив рахунок нагород збірної України на Іграх Нескорених-2017: завоював бронзу у штовханні ядра 03Сергій Торчинський відкрив рахунок нагород збірної України на Іграх Нескорених-2017: завоював бронзу у штовханні ядра 04Сергій Торчинський відкрив рахунок нагород збірної України на Іграх Нескорених-2017: завоював бронзу у штовханні ядра 05

Нинішні змагання триватимуть до 30 вересня.
Ігри Нескорених (Invictus Games) – міжнародні спортивні змагання в параолімпійському стилі, які заснував принц Уельський Гаррі в 2014 році. У змаганнях беруть участь військовослужбовці та ветерани з обмеженими фізичними можливостями.
 
Україна в 2017 році вперше отримала право взяти участь в Іграх Нескорених як учасник багатьох військових навчань, миротворчих операцій під егідою ООН, а також як країна, військовослужбовці якої мають бойовий досвід, виконуючи завдання у рамках АТО. Разом з Україною цього року в Іграх Нескорених також дебютує збірна Румунії.
 
15 українських спортсменів змагатимуться в таких видах спорту як атлетика, пауерліфтинг, плавання, стрільба з лука, веслування на тренажерах і велоспорт на шосе.