Тизер українського мультику представлять на культовому фестивалі

Тизер українського мультику представлять на культовому фестивалі

Європейська прем’єра першого тизеру повнометражного анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» відбудеться 15 червня на найбільшому світовому ринку анімаційного контенту MIFA, який традиційно проходить в рамках Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів в Ансі.

Про це повідомляється на офіційному сайті мультфільму.

Біля стенду №4D.05, який представить українську анімаційну індустрію, зберуться представники найбільших світових телевізійних холдингів, кінопрокатники, інвестори, байєри, дистриб’ютори і продюсери, щоб першими побачити тизер повнометражного анімаційного фільму “Мавка. Лісова пісня”, над створенням якого працюють студія Анімаград і FILM.UA Group (реліз запланований на 2019 рік).

В тизері творці мультфільму представлять головну героїню фільму, душу і берегиню лісу Мавку, її друга і помічника, кумедного Котожаба, запросять відвідати лісовий світ та заповітну галявину, де росте магічна Верба, яку від людей оберігає головна героїня.

Також буде продемонстрована низка візуальних рішень фільму: магічні татуювання, якими вкрито обличчя і руки Мавки, прекрасне вбрання, вигадане для лісової німфи художницею по костюмах фільму Ольгою Навроцькою, і багато інших оригінальних знахідок. Спеціально для мультфільму всесвітньо відомі українські музиканти «ДахаБраха» написали основну музичну тему стрічки, почути її можна буде і в тизері.

Національна прем’єра тизеру анімаційного фільму відбудеться цього липня на кіноринку Одеського Міжнародного Кінофестивалю.

Міжнародний фестиваль в Ансі існує понад півстоліття. За цей час він став культовою подією у світі анімації, а здобуття гран-прі фестивалю “Кристала Ансі” за значущістю прирівнюють до отримання “Оскара”.