Українець заснував цікавий бізнес у Нью-Йорку

Українець заснував цікавий бізнес у Нью-Йорку

Володимир Каневський був архітектором в СРСР. Але в кінці вісімдесятих років він переїхав до Нью-Йорка, де його навички не були затребуваними. При відсутності зв’язків і без досвіду, він шукав роботу, яка могла би принести йому гроші. Так Володимир почав робити порцелянові квіти. Їх було легше продати, ніж скульптури, які він планував створювати. І хоч він непогано заробляв, він їх ненавидів. Однак його роботи ставали все більш і більш популярним. Відомі дизайнери та багаті колекціонери почали купувати його порцелянові квіти.

Роботи Володимира потрапили в Європу, і деякі з них виявилися навіть в королівських колекціях. Коли йому було майже п’ятдесят, він зробив кілька робіт на замовлення для Dior. І поступово Володимир знайшов баланс між своєю роботою, створюючи квіти для заробітку, і його пристрастю, скульптурами. Тепер він вважає свої порцелянові квіти формою мистецтва. Крім того, вони користуються неабиякою популярністю, за що Володимир їх любить. Під час своїх виставок по всьому світу він поєднує порцеляноі квіти зі скульптурами і пишається обома.

Ботаніка – одна з пристрастей Володимира, саме тому він вирішив створювати саме квіти.

“Я люблю квіти, тому що вони мають логічну структуру. Це як архітектура. Внутрішня будова квітки – як у хорошої будівлі” – говорить Каневський.

Він часто додає крихітні дефекти до своїх квітів, наприклад, вигнуті стебла, плямки або укуси комах, щоб вони виглядали реалістичнішими.

На виготовлення скульптури йде близько місяця.