Українська Вікіпедія святкує 750-тисячну статтю

Українська Вікіпедія святкує 750-тисячну статтю

В україномовній “Вікіпедії” з’явилася ювілейна 750-тисячна стаття — матеріал під назвою “Комітети Європейського парламенту”.

Про це повідомляє прес-служба україномовної “Вікіпедії”.

“Вікіпедію пишуть не найняті редактори, а волонтери, тож кожна віха — привід для обміну привітаннями”, — йдеться в офіційному повідомленні.

Ювілейну статтю написав користувач “Tohaomg” (Антон Обожин). У матеріалі йдеться про постійні та тимчасові комітети депутатів Європейського парламенту і порядок їхньої роботи.

“Я підготував заздалегідь 5 статей. Це зайняло в мене всю ніч. Чекав, щоб викласти їх саме напередодні ювілею, адже кожного разу відбувається змагання: чия стаття буде ювілейною. Я беру участь у цьому змаганні ще з 500-тисячної статті”, — розповів автор статті Антон Обожин.

Тему про єврокомітети обрав через актуальні сьогодні проблеми євроінтеграції та європейських цінностей.

За лічильником на головній сторінці “Вікіпедії” її редактори стежать постійно. Наприклад, святкували 666 666 статей та 700 000. Тепер адміністрація готується до наступного “свята” — 800 тисяч.

“За такої швидкості створення статей (а це близько 280 статей на добу), очікуємо ювілейну статтю у травні наступного року”, — додали адміністратори.