Українська компанія розробила інноваційну кулеметну стрічку з термопластів

Випробування кулеметної стрічки з термопластів при -50 градусівВипробування кулеметної стрічки з термопластів при -50 градусів
Харківський завод засобів індивідуального захисту ТМ «RAROG» розробив інноваційну стрічку з термопластів для кулемета Калашникова калібру 7,62 мм. Про це повідомляє Національний промисловий портал.Заступник директора Харківського заводу засобів індивідуального захисту Максим Плєхов розповів, що ідея створення пластикової стрічки народилася навесні 2015 року після запуску у виробництво тактичного комплексу «Хижак» для кулемета ПКМ.«Часто надходили скарги на кулеметну стрічку, яка була дуже важка, «висіла соплями» і заважала рухатись і її потрібно було збирати. Всі говорили, що добре б зробити металеву розсипну стрічку як у американців. Ми почали думати про такий проект. У цей же час один із знайомих не дивлячись на наші розробки розповів, що в Союзі були дослідні зразки розсипної кулеметної стрічки і навіть варіант із пластику. Але пластик не пішов, не було тоді досвіду роботи з таким матеріалом», – каже Максим Плєхов.

Кліматичні випробування пластикової кулеметної стрічки KC 122

Збройова стрічка потрібна для з’єднання патронів разом. При стрічковому живленні подавання патронів здійснюється завдяки використанню енергії рухомих частин зброї. Зазвичай стрічки мають гнучку конструкцію, як і Харківська інноваційна стрічка з термопластів, яка прийшла на заміну дефіцитним радянським металевим стрічкам.

Українська кулеметна стрічка із пластику від компанії RAROG

21 лютого 2017 року Харківський завод засобів індивідуального захисту продемонстрував один із етапів випробувань пластикової кулеметної стрічки калібру 7,62-мм. Мета якої була нормальна робота стрічки при наднизьких температурах. На даний момент підприємство готується до держвипробувань і запуску в серію виробу.

Випробування пластикової кулеметної стрічки -50