Український гаджет для здорової постави вийшов на Kickstarter

Український гаджет для здорової постави вийшов на Kickstarter

Український проект Mevics, який планує вирішити проблеми людей з сидячою роботою, вийшов на Kickstarter. Стартова ціна для бекера – $49, майже в 1,5 рази нижче планованої роздрібної. Для запуску виробництва команді необхідно зібрати на Kickstarter $35 000. Раніше в проект повірили лондонські інвестори: компанія UB Tower LTD вклала в Mevics $500 000. Тепер українці перевірять попит.

Mevics – це мініатюрний пристрій, який стежить за положенням спини і синхронізується за допомогою Bluetooth зі смартфоном. Закріплюється гаджет під одягом за допомогою магніту або липучки, і коли людина починає сутулитися, вібрує, сигналізуючи, що потрібно випростатися. Як результат – правильна постава, дихання і циркуляція крові, відсутність защемлення нервів. При цьому тренуються м’язи спини і формується звичка сидіти прямо.

Творці оновили продукт, додавши можливість фітнес-трекінгу для тих, хто активно займається спортом. Також в лінійці продуктів Mevics з’явилося рішення для дітей, яке допомагає сформувати правильну поставу та уникнути захворювань хребта.

Створили Mevics студенти Одеського політехнічного університету Віктор Лауштан, Максим Трибунський і Владислав Моржанов. Вперше пристрій представили в липні 2016 року, коли команда переїхала до Києва для участі в IoT Hub. Тоді ж задумали запускати кампанію на Kickstarter, насамперед, для збору фідбеків.

За останній рік Mevics створили й протестували п’ять версій пристрою, випустили додатки під Android та iOS, а також розробили додаток Mevics Daily для поліпшення здоров’я користувачів, який вже доступний для завантаження на Android та iOS.