Український дизайнер створює банківські карти з інтернет-мемами

Український дизайнер створює банківські карти з інтернет-мемами

Київський дизайнер Олександр Джунковский запустив проект memes.cards – сайт, на якому можна замовити банківську карту з відомим інтернет-мемом на кшталт почекунів, Карла або спокійного лемура.

Поки що сервіс працює тільки з “ПриватБанком”, оскільки у них є можливість кастомізувати зовнішній вигляд платіжної картки. Але, за словами Олександра, є намір підключати й інші банки, якщо проект стане популярним.

Ідея народилася, коли у самого дизайнера підійшов до кінця термін дії картки. “Нову картку з кошиком, забитим продуктами, або із золотим квадратиком мені страшенно не хотілося. Тому виникла ідея використати для своєї нової картки образ з мема “what do we want”. Оскільки я графічний/Web/UI/що-завгодно-дизайнер, то у мене вийшла досить яскрава картка. Як тільки отримав її, запостив в Instagram. І всі друзі були в захваті”, – каже Олександр.

На сайті вже є невелика добірка прикладів карток з мемами, вона буде доповнюватися. Спеціально появу нових мемів в інтернеті Олександр не відстежує, вибираючи те, що і так доходить до користувачів Facebook або Instagram. На прохання дружини створив єдину “немемічну” карту – “Заробила”.