Український мультик “Викрадена принцеса” покажуть у десятках країн

Український мультик "Викрадена принцеса" покажуть у десятках країн

Повнометражний український анімаційний 3D-мультфільм “Викрадена принцеса” (The Stolen Princess), який вийде в український прокат лише 7 березня 2018 року, вже продано у більш ніж в 25 країн світу.

Зокрема, трансляції відбудуться у Китаї, Південній Кореї, Франції, Туреччині, Німеччині, Польщі, Болгарії, Ізраїлі, Австрії, Швейцарії, Литві, Латвії, Естонії і навіть у Північній Африці.

Декому може здатись, що окрім розрекламованої “Мавки” в Україні інших мультиків і немає, але це далеко не так. Та ж студія “Анімаград” (FILM.UA Group) зняла і згаданий вище мультфільм.

Як відзначає директор студії Єгор Олесов, складно порівнювати українські мультфільми із всесвітньо відомими голівудськими, оскільки, насамперед, йдеться про зовсім інші бюджети.

“Але з точки зору незалежної анімації, я вважаю, ми дуже конкурентоздатні! Ми чули багато позитивних відгуків від європейських колег про високу якість наших двох повнометражних анімаційних проектів. Плюс кількість передпродаж на показ в інших країнах це підтверджує”, – наголошує Єгор Олесов.

Попри малу розкрученість мультфільму, офіційний тизер збирає сотні тисяч переглядів.

До речі, характери персонажів допомогли розробити голлівудські консультанти. Мультфільм знімався англійською мовою, а українською дублювався. Для озвучування англійською залучать голлівудських зірок, а в Україні стрічку дублюватимуть українські популярні актори. Тривалість – 85 хв.

 

Джерело: SVITUA