Український стартап увійшов у десятку кращих “зелених” стартапів

Український стартап Go To-U створює платформу для об’єднання бізнесів, які володіють зарядними станціями, і власників електромобілів. На одному з найбільших конкурсів “зелених” стартапів Climate Launchpad, де брало участь 105 команд з 35 країн, він увійшов у десятку найкращих. Про це повідомив засновник проекту Назар Шимона-Давида на своїй сторінці в Facebook.

Досягнення дозволило Go To-U потрапити в акселеративну програму Climate-KIC. В її рамках стартап буде працювати над масштабуванням проекту на глобальному ринку, пошуком клієнтів і розробкою бізнес-моделі. Акселерація проходить протягом 18 місяців в три стадії, на кожній з яких передбачено грантове фінансування. Сумарно учасники можуть отримати до 95 000 євро.

Go To-U розвиває мережу зарядних станцій для електромобілів. Компанія укладає партнерства з різними установами, включно з ресторанами і готелями, які за свій рахунок встановлюють зарядні станції. Стартап в свою чергу працює над додатком для власників електромобілів, за допомогою якого вони можуть побачити на карті найближчі станції мережі та безкоштовно підзарядити своє авто.

(via)