Українські конструктори Ugears і Time 4 Machine вийшли на Kickstarter

Українські конструктори Ugears і Time 4 Machine вийшли на Kickstarter

Українські проекти Ugears і Time 4 Machine, які виробляють 3D-пазли з дерева і металу, вийшли на Kickstarter. Ugears вже зібрав потрібну суму – $15 000. На момент написання замітки проект отримав більше $96 000. Мета Time 4 Machine – також – $15 000, з яких вже зібрано більше $9 000. До закінчення обох кампаній залишився приблизно місяць.

Ugears збирає гроші для створення колісної ліри – за словами представників проекту, це перший у світі механічний музичний інструмент, який можна зібрати самостійно. До того ж стартап планує почати виробництво дерев’яного календаря (до 2044 року), моделей для дітей, які можна буде розфарбовувати, а також розширити лінійку Ugears Mechanical Town Series.


Для Ugears це не перший вихід на Kickstarter. У наприкінці 2015 року проект зібрав на платформі $400 000 – в 20 разів більше, ніж заявлена сума.

Time 4 Machine – проект творця і колишнього співкерівника Ugears Дениса Охрименко. Це ті ж 3D-пазли тільки з металу. Охріменко не заперечує схожість свого проекту на Ugears і додає, що йому складно відійти від власного дизайнерського стилю.

Time 4 Machine збирає гроші на модель заводного автомобіля, який вміє їздити. “Наша мета – змінити те, як люди ставилися до металевих конструкторів впродовж минулого століття, коли вперше вийшли моделі Meccano”, – йдеться на сторінці кампанії.