Українські окуляри вразили американську зірку

Українські окуляри вразили американську зірку

Український бренд сонцезахисних окулярів Hetmans завоював прихильників по всій країні. Оригінальні дерев’яні вироби з автентичними різьбленими візерунками на дужках не залишають байдужими навіть найвибагливіших модників.

01-2

Девіз марки – “Мистецтво, яке ви одягаєте”. Вартість однієї пари – 170 доларів.

8b9f086739a0389e8438b8dab39543ca

Історія бізнесу розпочалася тоді, коли народжений у Брукліні Нік Розар відвідав Україну, щоб дізнатися більше про своє коріння. Вражений майстерністю карпатських різьбярів, Нік загорівся бажанням знайти спосіб, щоби перенести це мистецтво в західний контекст.

359

Після поїздки в Україну Нік проводив час із друзями в Брукліні. Один із його приятелів мав сонцезахисні окуляри у дерев’яній оправі, проте вони не були обробленими та прикрашеними.

Тоді Нік і вирішив застосувати до цих виробів карпатське мистецтво.

А нещодавно популярна американська телеведуча Карлі Ріттер присвятила бренду Hetmans допис на своїй бізнес-сторінці у Facebook. Вона зустріла Ніка Розара у Нью-Йорку і придбала в нього модний аксесуар:

“Той момент, коли ти натикаєшся на український фестиваль і зустрічаєш творця Hetmans. Наразі це найбільш унікальні окуляри з куплених до сих пір! Їх виробляють у Брукліні, а дерево вирізають вручну в Україні”.