Українські студенти перемогли у конкурсі від IBM

Українські студенти перемогли у конкурсі від IBM

Українські студенти долучилися до конкурсу програмування на платформі System z «Master The Mainframe 2016». Організатором конкурсу виступила компанія ІВМ.

Конкурс проходив у режимі онлайн через Інтернет-доступ до віддаленого мейнфрейма. До участі у конкурсі долучилися 123 молоді українські програмісти.

Перше місце в конкурсі посів студент Кафедри комп’ютерних наук факультету економіки, права та інформаційних технологій Київського національного університету культури і мистецтв Андрій Дорошенко.

Студент другого курсу кафедри програмного забезпечення Національного університету «Львівська політехніка» Віталій Маковейчук увійшов до числа призерів ІІ туру.

Під час участі в конкурсі хлопці здобули досвід написання програм та роботи з реальним мейнфреймами ІВМ System. Також усі учасники отримали подарунки від ІВМ.

International Business Machines Corporation — американська електронна корпорація, один із найбільших світових виробників усіх видів комп’ютерів і програмного забезпечення, один з найбільших провайдерів глобальних інформаційних мереж.