Українські школярі вразили весь світ своєю логікою

Українські школярі вразили весь світ своєю логікою

Українські школярі підкорили 31 Міжнародний чемпіонат з розв’язування логічних математичних задач, який проходив у Франції. У першій десятці переможців опинилось одразу 9 українських учнів.

Два роки тому на Всеукраїнській олімпіаді з математики Кирило посів 51 місце. Сьогодні ж він – переможець суперфіналу 31 Міжнародного чемпіонату з розв’язування математичних логічних задач. Кирило – наймолодший цьогорічний призер чемпіонату. І він єдиний – хто виконав останнє, найскладніше завдання на логіку.

У першу десятку чемпіонату потрапили дев’ять харків’ян. Загалом же, Україну на математичному конкурсі представляв 21 учень.

“Коли ти в збірній – то відчуваєш себе, як представник, що ти не один, хоча і змагаєшся сам за себе. Але відчуваєш, що за тебе вболіваються”, – розповів срібний призер Володимир Чуб.

Пошуком розумників займається викладач гуртку “Фізматик”. Він же і готує дітей до майбутніх олімпіад. Працює гурток на базі Харківського національного університету радіоелектроніки.

Всього у суперфіналі чемпіонату цього року взяли участь 285 учнів, студентів та викладачів з Франції, Швейцарії, Тунісу, Канади, Бельгії, Італії, Польщі, Росії та Нігеру.