Українці започаткували в ОАЕ оригінальний бізнес

Українці започаткували в ОАЕ оригінальний бізнес

Троє українців започаткували в ОАЕ сервіс типу Uber для яхт. Він називається CharterClick.

Хоч започаткований у липні, а запрацював у грудні 2016 року, та уже встиг полюбитися багатьом жителям міста. Вражає простота використання сервісу: досить лише зайти на сайт стартапу, вибрати дату і час замовлення човна та ввести тривалість вашої поїздки.

Після цього Ви зможете ознайомитися зі списком наявних човнів, отримаєте технічну інформацію про кожен з них, можливість перевезення певної кількості пасажирів та доступні функції на борту.

Після того, як Ви вибрали човен, все, що потрібно – це ввести деякі деталі і оплатити бронювання за допомогою кредитної картки. Ви отримаєте підтвердження і яхта чекатиме на пристані в зазначений час.

Простота використання сервісу робить його привабливим не лише для місцевих жителів, але і для туристів, адже вся потрібна інформація знаходиться на одному сайті, а потенційні перевізники – уже перевірені. CharterClick пропонує човни для будь-якого бюджету, починаючи від 300 і до 5000 дирхамів (1 дирхам – 0.27 дол.) на годину.

Кожен човен має власного капітана й екіпаж, а деякі надають легкі закуски та напої. Але якщо в день замовлення Вас підвела погода, то сервіс пропонує змінити яхту або повертає кошти.