Українці представили на Kickstarter модульний наплічник

Українці представили на Kickstarter модульний наплічник

Триває вихід українських проектів на один із найпопулярніших майданчиків колективного фінансування для стартапів. Цього разу йдеться про аксесуар — модульний рюкзак, який можна видозмінити та використовувати у різних комбінаціях елементів.

Розробка має назву HURU. Вона являє собою водостійкий наплічник для міста та мандрівок. Автори твердять, що на цей наплічник надається пожиттєва гарантія. Також його відрізняє від інших міських наплічників сумка-«бананка», яку можна відокремити від основного рюкзака. Всі моделі відшивають вручну із міцних водонепроникних матеріалів.

Від рюкзака можна відокремити функціональні елементи, а також змінити його об’єми, використати термоізольовану кишеню і навіть отримати капюшон на випадок зливи.

HURU створено українцем Олегом Власенком, який багато мандрує. Для запуску у продаж автор хоче зібрати $15 тис. У роздрібному продажу наплічник коштуватиме $350, проте для бекерів на Kickstarter поки що передбачено знижки. Замовити рюкзак за ціною від $249 можна на сторінці Kickstarter-кампанії.

Джерело: NA CHASI