Українці розробили прилад, що виробляє воду з повітря

Українська команда Water Cloud UA представила пристрій, що виробляє воду з повітря, на форумі “Innovation Market” у Києві.

Розробники вдосконалили іноземні зразки та виготовили дешевший та продуктивніший прилад. Він коштуватиме близько $300.

uapost.us

Одна установка здатна виробляти від 15 л води на день, залежно від вологості повітря. Пристрій повністю автономний та працює на сонячній батареї. Зовні він схожий на кулер, вода в якому утворюється з конденсату.

“Вода, яку ми отримуємо, – дистильована. Ми можемо використовувати її в агросфері – для поливу. Окрім цього її можна пити. Найкраще засвоюється організмом вода, яка перейшла із одного стану в інший”, – говорить одна із розробників Олена Савчук.

Вода проходить декілька стадій очищення, після чого її можна вживати. Пристрій працює при мінімальній вологості повітря – 20%. Його можна програмувати, а також регулювати ступінь мінералізації води.
Його можуть використовувати фермери. В середньому на полі розміром 1 га потрібно від 15 до 20 таких установок. Окупність – протягом одного сезону. WaterCloud також можна використовувати вдома – за добу пристрій генерує мінімум 4 л води.

(via)
UaPost