Українці створили унікальну телефонну гарнітуру, яка захищає спілкування

Гарнітуру, що стане просто незамінною для офісних працівників, виставив на краудфандингову платформу Kickstarter киянин Роман Сакун. Вона називається Hushme, а її унікальність полягає в тому, що всі телефонні розмови завдяки їй стають незрозумілими та нечутними для оточуючих, передає портал Аin.ua.

Цей пристрій також стане в нагоді блогерам, мандрівникам та письменникам, котрі зможуть надиктовувати собі текст, не переживаючи, що їх хтось почує та використає інформацію у власних інтересах. Почути, що говорить людина, у якої є цей пристрій, неможливо навіть з дуже близької відстані. Натомість співрозмовник чує користувача через звичайні навушники.

За інформацією порталу, Hushme прикріплюється до обличчя власника за допомогою спеціальних магнітів всередині маски. При цьому людина не відчуває якогось дискомфорту завдяки манжетам і спеціальній фарбі. Всі елементи всередині девайсу можна мити, а також використовувати його як Bluetooth-колонку.

Голос користувача маскується електронікою, що знаходиться всередині маски, та власними алгоритмами Hushme. При натисканні на кнопку активуються зовнішні динаміки, розташовані по периметру маски, які генерують звуки. Що це будуть за звуки – можна вибрати в галереї додатку Hushme: від вітру до дихання Дарта Вейдера.

Винахідники Hushme планують зібрати 70 тис. доларів та використати їх для запуску виробництва. На Kickstarter гарнітури доступні по 129 доларів. Команда Сакуна хоче доопрацювати остаточну версію свого девайсу, а вже в жовтні запустити її в масове виробництво.

 

 

 

 

 

 

 

 

 project video thumbnail

 

 

Concept development

A detailed sketch

3d modeling 

3D printed prototype

PCB development

Working prototype with electronics

Current version

From left to right:

Yaroslav Romashko / Commercial manager

Alex Nesterenko / R&D manager

Vladymyr Khyliuk / Production manager

Roman Sakun / CEO

Andrey Levchuk / Financial manager

Konstantin Shevchenko / Operating manager

https://www.kickstarter.com/projects/1322999047/hushme-the-worlds-first-voice-mask-for-smartphones