У Вашингтоні пройшли «Українські Дні»

У Вашингтоні пройшли «Українські Дні»

10-12 жовтня у Вашингтоні проходили «Українські Дні». Цей захід є найбільшою подією української громади в США, та організований для просування інтересів України в Конгресі.

Головними темами обговорення були: ситуація в східноєвропейському регіоні, яка склалась після агресії РФ проти України; роль та місце України в стабільності та безпеці регіону. Крім того, обговорювалась внутрішньополітична ситуація в Україні – просування реформ, роль парламенту в політичному процесі.

Важливим захід був також через те, що Україна знаходиться за крок від отримання летальної зброї, тому потрібна мобілізація всіх друзів у Сполучених Штатах Америки.

Зокрема, було проведено окремі зустрічі з Джорданом Ендрюсом (директор Офісу у справах Східної Європи Державного департаменту США), членами Конгресу Лаборном (Республіканська партія), Сандером Левіним (Демократи, співголова групи міжпарламентських зв’язків США-Україна), представниками аналітичних центрів США,  а саме Гленом Говардом (Президент Фундації Джеймстаун/The Jamestown Foundation), Люком Коффі (директор центру зовнішньополітичних досліджень ім. Елісон при Фундації «Спадщина»), Євгеном Юрківим (крупний меценат, керівник Фундації родини Юрківих), Германом Пірчнером (президент Американської ради з питань зовнішньої політики/ AFPC).

За результатами зустрічей було домовлено про допомогу у створенні в Україні політичної сили, яка буде базуватись на засадах консерватизму. Аналітична, інформаційна допомога від американських партнерів буде доречною, оскільки саме в США ідеї та практики консерватизму мають глибоке коріння.