У Львові з’явився “розумний” туристичний маршрут

Інноваційний екскурсійний маршрут відкрили у Львові до Всесвітнього Дня туризму. Тепер побачити основні визначні пам’ятки міста і дізнатися про їхню історію гості Львова зможуть самостійно, передає TvoeMisto.

Туристичний маршрут забезпечений QR-кодами і спеціальними стрілками-покажчиками. Всього у Львові встановили 15 інформаційних таблиць з QR-кодами, за допомогою яких турист зможе отримати необхідну інформацію про локації міста. Також для зручності розмістили 40 стрілок-покажчиків.

Вони розташовані на площах Ринок та Кафедральній, а також по вулицях Словацького, Коперника, Театральній, Музейній, Краківській, Підвальний і на проспекті Свободи. Маршрут складений за книгою Ілька Лемка “Львів понад усе”.

Інформаційні таблички мають формат А4 і, крім QR-коду, на них розмістили символ інноваційного туристичного маршруту у вигляді лева і номер локації. них разместили символ инновационного туристического маршрута в виде льва и номер локации.

Прочитавши за допомогою смартфона код, турист отримає інформацію про маршрут українською, польською, англійською, німецькою, російською та китайською мовами. Маршрут починається біля пам’ятника Нептуну на площі Ринок.

Як повідомляв раніше Zruchno.Travel, маршрут почали розробляти близько місяця тому. Він створений з ініціативи управління туризму Львівської міської ради та компанії Vodafone.