У Маріуполі запустили додаток, який допоможе роботі поліцейських

У Маріуполі запустили мобільний додаток, за допомогою якого можна викликати поліцію одним натиском. Також завдяки йому батьки у реальному часі можуть стежити за своєю дитиною.

Обладнання та сервери коштували поліції майже 14 мільйонів гривень. Вартість самого додатка складає майже 20 тисяч доларів.

Правоохоронцям новинку подарували маріупольські “айтішники”, які її і створили. Додаток вже доступний для завантаження, та розробники ще працюватимуть над його удосконаленням. Адже він добре працює лише зі стабільним 3G інтернет-зв’язком, а от в прифронтових районах, де є збої з мобільним зв’язком, додаток функціонує гірше.

Окрім екстреного виклику поліції, за допомогою програми батьки зможуть відстежувати місце перебування своїх дітей.

Можна відслідковувати місцеперебування дитини. Також обирати безпечну зону. Відповідно, коли дитина залишає цю зону, батьки отримують повідомлення,
– розповів один із розробників додатка Станіслав Євченко.

Додаток можна скачати безкоштовно в Google Play та App Store. Щоправда, діє він поки лише на території Маріуполя, де у поліції є відповідне обладнання для його підтримки. У майбутньому додаток планують запустити по всій Донецькій області.

Джерело: 24 Канал