У прокат вийшла українська стрічка «Стрімголов»

У прокат вийшла українська стрічка «Стрімголов»

У столичному кінотеатрі «Жовтень» 7 листопада відбувся прем’єрний показ авторського фільму Марини Степанської «Стрімголов». Стрічка створена за 100% підтримки Держкіно.

За словами режисерки фільму Марини Степанської, психологічна драма «Стрімголов» – це історія стосунків двох людей, які жили в Києві у 2014-му році: «Важливо зазначати час, бо тоді певні події сприймалися дуже гостро. Глядачі з-за кордону розповіли, що є багато фільмів, які презентують соціальне тло України прямолінійно, але опосередкована передача інформації, так, як ми зробили це у «Стрімголов», спрацьовує сильніше. Якщо ви хочете побачити певну рефлексію свого життя на екрані – приходьте у кіно на «Стрімголов».

У стрічці йдеться про музиканта Антона та дівчину Катю, яка винаймає квартиру на Троєщині й шукає себе. У Антона напружені стосунки з матір’ю і дідусем. Однак випадкова зустріч змінює їхні життя.

Зйомки фільму проходили у Києві та у Ворзелі (Київщина).

«Я переконаний, що це один із найважливіших фільмів, підтриманих нами в останні роки. Ця картина не належить до тих, які розраховані на дуже широку глядацьку аудиторію, і не є кон’юктурною. Проте вона щира, а тому зачепить кожного, хто її побачить», – зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко

Світова прем’єра стрічки відбулася на 52-му Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах в рамках конкурсної програми «Із Заходу на Схід». А нещодавно на Міжнародному фестивалі авторського кіно в Марокко виконавиця головної ролі Даша Плахтій отримала Приз за найкращу жіночу роль.

Фільм можна буде побачити у 32-ох кінотеатрах, кількість міст і кінотеатрів буде збільшуватися.

Вчора творці «Стрімголов» вирушили у промотур і вже відвідали Тернопіль, сьогодні приїдуть до Львова, прем’єрні покази стрічки відбудуться й в деяких інших містах України. Запланований також прокат стрічки за кордоном.