Швейцарський музикант закликав українців показати світу Україну

Швейцарський музикант закликав українців показати світу Україну

Відомий швейцарський музикант італійського походження Піппо Полліна виступив з концертом у Києві. Співак поділився своїми враженнями про Україну, в яку він приїхав вперше, і дав важливу рада. Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

“Перше, що я пам’ятаю про Україну – проблеми на польсько-українському кордоні”, – зазначив Піппо Полліна.

Відзначається, що не дивлячись на це, в артиста залишилися позитивні відчуття, насамперед, завдяки людям, які всіляко допомагали вирішити проблеми. За словами музиканта, коли він їхав в Україну, майже нічого про цю країну не знав.

“Коли я їхав в Україну, я мав лише власні здогадки і уявлення про вашу країну. Але після приїзду сюди, вони не підтвердилися. Я думав, що культурні переконання українців та інших пострадянських народів дуже схожі, так само як і мови, а насправді – вони абсолютно різні. Тому я раджу українцям активніше займатися своїм просуванням в західній Європі, показувати свою ідентичність”, – підкреслив виконавець.

Слід зазначити, що Піппо Полліна пише пісні італійською мовою і поєднує тексти з авторською музикою. В активі співака 19 альбомів, в яких понад 200 композицій. Піппо Полліна виступає в Італії, Німеччині, Австрії, Франції та Швейцарії, Голландії, Швеції, Бельгії, Єгипті та США.