Індекс інвестиційної привабливості України став найвищим за 6 років

Індекс інвестиційної привабливості України став найвищим за 6 років

Індекс інвестиційної привабливості України за версією топ-менеджерів членських компаній Європейської Бізнес Асоціації став найвищим за останні 6 років. Зараз цей показник становить 3,15 бала за 5-бальною шкалою.

У червні минулого року індекс становив 2,88 бала. Останній раз позначку в 3 бали показник перетинав лише в другому кварталі 2011 року.
Європейська Бізнес Асоціація провела опитування серед керівників 142 найбільших міжнародних і українських компаній. Серед позитивних змін респонденти виділили відкритість державних даних, розвиток електронних сервісів, спрощення процедури отримання дозвільних документів на будівництво, мораторій на перевірки та ослаблення валютного контролю. Серед аспектів, на які владі потрібно звернути особливу увагу, були названі боротьба з корупцією, судова і земельна реформи.

Європейська Бізнес Асоціація – неурядова організація, яка об’єднує понад 900 європейських, міжнародних та вітчизняних компаній, які працюють в Україні. Ініціатором її створення була Європейська комісія.