Google запустив віртуальний 3D-проект оперними театрами України

Google запустив віртуальний 3D-проект оперними театрами України

Google Україна і Міністерство культури запустили віртуальні 3D-тури для п’яти українських оперних театрів. Запуск проекту відбувся в дні, коли Національна опера України відзначала 150-річний ювілей.

3D-проект дозволяє здійснити віртуальну подорож, яка дає можливість ознайомитися з унікальною архітектурою оперних театрів, зазирнути за куліси, відчути дух та атмосферу театру і побувати в тих місцях, які зазвичай закриті для відвідувачів.

В рамках проекту можна зробити віртуальні тури такими українськими театрами:

● Національний академічний театр опери та балету України імені Тараса Шевченка,
● Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької,
● Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської,
● Одеський національний академічний театр опери та балету,
● Київський національний академічний театр оперети.

“Проект створено в рамках кампанії Автентична Україна, який вже включав в себе віртуалізацію дерев’яних церков ЮНЕСКО і музеїв просто неба”, – заявив міністр культури Євген Нищук.

Для того, щоби почати свою подорож, потрібно вибрати один з п’яти театрів, і за допомогою простої навігації та голосового супроводу трьома мовами – українською, російською та англійською – ви дізнаєтеся багато цікавого про історію та життя українських оперних театрів.

Спеціально для сайту було відзнято більше 300 панорам у найцікавіших місцях будівель театрів, а також відео у форматі 360 градусів.