Google запустила віртуальний тур унікальними церквами Карпат

Google запустила віртуальний тур унікальними церквами Карпат

Сьогодні, 18-го квітня, в Міжнародний день пам’яток і визначних місць, у Google запрацював віртуальний тур унікальними дерев’яними церквами Карпатського регіону, внесеними до світової спадщини ЮНЕСКО.

У партнерстві з Міністерством культури України, в Google оцифрували 8 дерев’яних церков регіону і створили спеціальний сайт “Дерев’яні Церкви Карпатського Регіону”, де можна дізнатися більше про кожну з церков, а також прокласти до них маршрути на Google Картах. 3D-тури всіх цих церков є доступними і в режимі Street View на картах Google.

Всього до списку дерев’яних церков Карпатського регіону ЮНЕСКО включено 16 церков – 8 з яких розташовані в Україні і 8 в Польщі. Церкви можна розділити на 4 типи архітектури: гуцульський (Україна), галицький (чотири в Україні та дві на території Польщі), бойківський (дві в Україні і одна в Польщі) і лемківський (всі п’ять на території Польщі).

Завдяки 360° панорамам тут можна не тільки оглянути будівлі церков зовні і погуляти по навколишній території, а й зайти всередину, повідомляють у компанії Google.

Щоб почати тур, потрібно зайти на сайт http://churches.authenticukraine.com.ua або вибрати місце на Google-картах в режимі Street View.